درباره کافیدیس

دوچرخه سواری با کافیدیس، لذت سبک جدید زندگی

کافیدیس، یکی از برندهای متعلق به گروه شکاری است که از اواسط سال ١٣٩۵  تحت عنوان دوچرخه های کافیدیس فعالیت خود را آغاز کرد. حضور این برند در بازار و قرار گرفتن آن در کنار دیگر برند های موفق گروه شکاری باعث گردید محصولات این برند نیز با رشد سریعی از کیفیت سایر محصولات برندهای گروه شکاری برخوردار گردند. هم اکنون برند کافیدیس محصولات خود را در سایز و سبک های گوناگون با حفظ استانداردهای صنعت دوچرخه سازی جهان در بازار ایران ارائه می کند.

تأمین لوازم دوچرخه های کافیدیس از برندهای معتبر

بخش عمده لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های کافیدیس از شیمانو ژاپن که شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان در تولید لوازم دوچرخه است تأمین می‌شود. لوازم جانبی شیمانو در انواع رشته‌های دوچرخه‌سواری از تنوّع بسیاری برخوردار است و این یکی از مزیّت های اصلی این شرکت در کنار طول عمر و کیفیت بالا محصولات است. همچنین قطعات بکار رفته دیگر در دوچرخه های کافیدیس از کمپانی های معتبر و شناخته شده  دگیر تأمین می‌شوند که در کنار کیفیت از طول عمر بالایی برخوردار هستند؛ مجموعه ای از مزیت ها تضمینی بر کیفیت بالا دوچرخه های کافیدیس خواهد بود.

تکنولوژی و استاندارد های بدنه المپیک

بدنه دوچرخه های گروه شکاری بنا به نوع و سبک دوچرخه از متریال هایی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱ ، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می شود و بدنه دوچرخه های کافیدیس که در سایز های بزرگ ارائه میشود اقلب ازمحبوب ترین آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱ است. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل پذیری عالی برخوردار است به همین جهت ایده آل ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه های با کیفیت است.

پس از آزمایش‌ها و بررسی استانداردهای لازم که توسط دستگاه‌های خودکار اتوماتیک صورت می‌گیرد، بدنه‌ی دوچرخه همراه با لوازم تأییدشده مونتاژ می‌شود و دوچرخه‌سواران باتجربه تست‌های میدانی آن را پشت‌سر می‌گذارند. و درنهایت با کسب امتیازهای موردنظر دوچرخه‌ها تولید و به بازار ارائه می‌شوند.

کافیدیس، یکی از برندهای متعلق به گروه شکاری است که از اواسط سال ١٣٩۵ فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون برند کافیدیس محصولات خود را در سایز و سبک های گوناگون با حفظ استانداردهای صنعت دوچرخه سازی جهان در بازار ایران ارائه می کند.

لذت سبک جدید زندگی

اطلاعات تماس: